P1080700.JPG

MILUMI ubytování ve Strážnici

Ubytování

Návštěvníkům Strážnice a Baťova kanálu nabízíme ubytování ve čtyřech apartmánech, první dva jsou v přízení, další dva jako půdní vestavba se společným venkovním schodištěm a vstupní chodbou.

APARTMÁN 1
Přízemní 3-4 lůžkový apartmán se samostatným vchodem ze dvora. Obsahuje vstupní chodbičku, ze které vedou jedny dveře do koupelny a druhé do pokoje. Součástí chodby je šatní skříň a nástěnné věšáky.
Koupelna je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem a WC.
Pokoj obsahuje manželskou postel, rozkládací lůžko (šíře 120 cm), stůl, židle, televizi a kuchyňský kout s tímto vybavením: lednice, mikrovlnka, varná konvice, čtyřplotýnkový vařič, základní nádobí.

APARTMÁN 2
Přízemní 4 lůžkový apartmán se samostatným vchodem ze dvora. Obsahuje vstupní chodbičku, ze které vedou jedny dveře do koupelny a druhé do pokoje. Součástí chodby je šatní skříň a nástěnné věšáky.
Koupelna je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem a WC.
Pokoj obsahuje manželskou postel, patrovou postel oddělenou závěsem, stůl, židle, televizi a kuchyňský kout s tímto vybavením: lednice, mikrovlnka, varná konvice, čtyřplotýnkový vařič, základní nádobí.

APARTMÁN 3
Střešní 4 lůžkový apartmán přístupný točitým venkovním schodištěm do společné vstupní chodbičky pro apartmány 3 a 4, ze které vedou dveře do jednotlivých apartmánů.
Apartmán má vlastní koupelnu, která je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem a WC.
Pokoj obsahuje manželskou postel, dvě jednotlivá lůžka, stůl, židle, skříň, skříňky, televizi a kuchyňský kout s tímto vybavením: lednice, mikrovlnka, varná konvice, dvouplotýnkový vařič, základní nádobí. Pokoj má navíc velké okno ve štítu s výhledem na přístav a Baťův kanál.

APARTMÁN 4
Střešní 4-5 lůžkový apartmán přístupný točitým venkovním schodištěm do společné vstupní chodbičky pro apartmány 3 a 4, ze které vedou dveře do jednotlivých apartmánů.
Apartmán má vlastní koupelnu, která je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem a WC.
Pokoj obsahuje manželskou postel, patrovou postel až pro 3 osoby (děti), stůl, židle, skříň, skříňky, televizi a kuchyňský kout s tímto vybavením: lednice, mikrovlnka, varná konvice, dvouplotýnkový vařič, základní nádobí.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one